Geri Getirme Büyüsü Hakkında

27 Kasım 2020, 18:38 969 görüntüleme

Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüsü birçok kişi tarafından kullanılan bir büyüdür. Bu büyü genellikle sevilen kişiler birtakım sebeplerden dolayı gittiğinde bu kişileri geri getirmek için kullanılmaktadır. Sevilen bir aile üyesi, eş, sevgili, kardeş, anne, baba gibi değer verilen kişiler bazen aile içi sorunlar, ekonomik sorunlar ya da anlaşmazlıklar yüzünden gitmek zorunda kaldığında arkada bırakılan kişiler bu sebepten dolayı acıya gömülür. Acıya gömülen kişiler ise giden kişilerin kendi hayatlarına geri dönmelerini ister. Bunun için bu kişilerin geri getirme büyüsünü kullandığı bilinmektedir.

Az önce bahsedildiği gibi genellikle sevilen kişiler terk ettiğinde kullanılan geri getirme büyüsü aynı zamanda başka bir işlev için de kullanılmaktadır. Bu da kaybolan ya da çalınan eşyaları geri getirme işlevidir. Maddi ya da manevi değeri olan, çok sevilen bir eşyanın bir yerde kaybolması, bulunamaması gibi durumlar elbette kişiye üzüntü veren durumlardır. Özellikle bu eşya aile büyüklerinden kalmışsa ya da çok sevilen biri tarafından kişiye hediye olarak verildiğinde kişi bu eşyaya haliyle çok büyük değer yükler. Çünkü bu eşyanın üzerinde taşıdığı anılar, geçirdiği onca zaman asla aynı eşyanın yenisi alınarak telafi edilemez. Bu eşyalar genellikle kaybedilmemesi, nesilden nesle aktarılması gereken ya da kişinin hayatı boyunca saklamak isteyebileceği türde eşyalardır. İşte bu eşyaların arkasından yas tutmak yerine bir geri getirme büyüsü yapılması durumunda bu eşyanın bir süre içinde sahibini tekrar bulduğu bilinmektedir.

Geri getirme büyüsü sadece insanlar üzerinde kullanılması gereken bir büyü değildir. Örneğin çok sevilen bir mücevher çalındığında, bir aile yadigarı kaybolduğunda ya da hırsızlık sebebiyle yok olduğunda, ya da çok değer verilen bir hediye ortalıktan kaybolduğunda bu eşyayı geri getirmek için geri getirme büyüsü kullanıldığına rastlanmıştır. Geri getirme büyüsü ismen kolay bir büyü gibi dursa da aslında sadece deneyimli medyum kişiler tarafından yapılması gereken büyülerden biridir. Aksi takdirde geri dönmesi umulan eşyaların geri dönmemesi gibi durumlar yaşanabilir. Bunun sonucunda da büyüyü kendisi yapmaya kalkışan ya da deneyimsiz birine danışan kişi sadece umutla beklediğiyle kalır.

GÜVENİLİR MEDYUMLAR HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALABİLMEK İÇİN TIKLAYINIZ VE SİZDE GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİM İLE PAYLAŞIN.

YENİ HABERLER

YORUMLAR

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments