Almanya Medyumlar

19 Haziran 2019, 13:22 525 görüntüleme

Almanya Medyumları Kimler?

Medyumlar, aracı olan kişiler olarak doğaüstü güçler ile irtibat kurabilen ve bu irtibatı iyi ya da kötü emeller için kullanabilen bilgi ve yeterliliğe sahip olan kişilerdir. Altıncı hisleri kuvvetli olan bu kişiler ulusal ya da uluslararası olarak da hizmet vermektedir. Bazen mekandan bağımsız olarak da çalışabilirler. Almanya medyumları da bu şekilde çalışırlar.

Uluslararası çalışmalar yaptıkları gibi ülke içinde de medyum hizmeti verirler. Almanya medyumları danışanlarının sorunlarını telefonda, mesaj yoluyla ya da yüz yüze olarak dinleyebilir. Bu şekilde sorunu anlar ve çözme yollarına girerek ayin veya seanslar da düzenleyebilirler.

Almanya Medyumları Ne İş Yapar?

Medyumlar insanların sorunlarını bertaraf etmek için çalışır. İyi niyetli ya da kötü niyetli olarak çalışan medyumlar da bulunur. Birtakım medyumlar büyü, sihir, tılsım, muska yaparken birtakım medyumlar da bunları bozmak için çalışır. Almanya medyumları arasında iyi niyetli olanlar bozma ve çözme hizmetlerini danışmanlara verirler.

Medyumların işi her zaman merak edilir. Fakat herkesin yapabileceği bir iş değildir. Özel bilgi, özel yetenek gerektiren bir iş olarak kabul edilir. Çünkü cin ve şeytan münasebetleri oldukça fazladır. Almanya medyumları için de bu durum geçerlidir.

Almanya Medyumları Güvenilir mi?

Medyumların güvenilir olma durumu tercih eden kişilerin yorumlarına, aldıkları hizmete, medyumların güven veren kişiler olmasına, dürüst ve ilkeli olmalarına göre değişmektedir. Almanya medyumları için de bu durum geçerlidir. Güvenilir medyumlar hemen her yerde danışanları tarafından bulunur ve iş yapılır.

Medyumların güvenilir olması dertlerin, sıkıntıların, sorunların çözümünde etkili olur. Çünkü medyumlar mahrem bilgilere de sahip olmaktadır. Almanya medyumları bu açıdan güvenilir olarak kabul edilen medyumlar olsa da her yerde olan sahtekar medyumlara dikkat etmek gerekir.

Almanya Medyumları Nasıl Çalışır?

Medyumların çalışma koşulları farklı farklı olabilir. Bazı medyumlar mekandan bağımsız olarak çalışırken bazı medyumlar ofislerinde ekipleriyle birlikte çalışmaktadır. Almanya medyumları arasında da bu şekilde çalışan birçok medyum vardır. Almanya medyumları psikolog, doktor ve uzman rehberlerden yardım alan medyumlar olarak da bilinmekte ve insanlara bu şekilde de yardım etmektedir.

YENİ HABERLER

YORUMLAR

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments